Demirdöküm Aden Kombi Kullanım Kılavuzu

Demirdöküm Aden kombi kullanımı, Demirdöküm Aden kombi nasıl kullanılır, Aden Kombi su basma, Demirdöküm Aden kombi Yaz / Kış Ayarı hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık

Demirdöküm Aden Kombi Kullanımı

1 numaralı düğme : Açma/kapama/konum değiştirme düğmesi
2 numaralı düğme : Manometre (basınç göstergesi)
3 numaralı düğme : Sıcak su ayar düğmesi
4 numaralı düğme : Kalorifer sıcaklık ayar düğmesi
5 numara : LED gösterge paneli

Demirdöküm Aden kombi kullanımı ile ilgili videomuzu izlemek için tıklayınız.

Aden Kombiyi Yaz Konumunda Çalıştırma
İlk olarak 1 numaralı düğmeyi sağ tarafta yer alan musluk simgesine getirmelisiniz. Daha sonrasında 3 numaralı düğmeyi sağa doğru çevirerek sıcak su ayarı belirlemelisiniz. Sıcak su ayar düğmesini sağa çevirdikçe LED göstergesinde bulunan ışıklar yanacaktır. LED gösterge panelinde 30 dan başlayarak 90 a kadar giden ısı dereceleri vardır. Hangi dereceye ayarlarsanız o dereceye kadar kırmızı ışık yanacaktır. Sıcak su derecesini kaça ayarladığınızı bu şekilde ganlayabilirsiniz. Ayarlama yaptıktan sonra musluğu açtığınızda  LED ekranda yanan derecelerde artış olacaktır, ve ısınan mevcut su sıcaklığını gösterecektir. Musluğu kapattığınız zaman ise dereceler düşecektir.

Aden Kombiyi Kış Konumunda Çalıştırma
İlk olarak 1 numaralı düğmeyi sol tarafta yer alan petek ve musluk simgesine getirmelisiniz. Daha sonrasında 4 numaralı düğmeyi sağa çevirerek kalorifer ayarı belirlemelisiniz. Kalorifer ayar düğmesini sağa çevirdikçe LED göstergesinde bulunan ışıklar  artacaktır. Hangi ışığa kadar yanıyorsa ayarladığınız kalorifer ısı ayarı o olur. Kalorifer devresi açılır ve kaloriferleriniz ısınmaya başlar. Çalışma esnasında yanan LED ısı derecesi mevcut sıcaklığı gösterir. Aynı zamanda sıcak suyu da kullanabilirsiniz. Yalnız sıcak su musluğunu açtığınızda kaloriferler durur, musluğu kapattığınızda kaloriferler yeniden ısınmaya başlar.

Kombi gösterge panelindeki Ledler yanıp sönüyorsa cihazda sorun var demektir. Hangi led ya da ledler yanıp sönüyorsa arıza durumu ona göre değişmektedir. Aden Kombi Arıza Kod ve Çözümleri İçin Tıklayınız.

Aden Kombiye Su Basma
Gösterge 1 barın altını gösteriyorsa sol alt tarafta bulunan siyah doldurma musluğu ile kombi basıncını 1,5 bara kadar çıkarmalısınız. Arızanın devam etmesi, vaya 1-2 günde bir su eklemek zorunda kalıyorsanız uzman servis desteği almalısınız.

Demirdöküm Aden Kombi Resetleme

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi servis formu ile kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya ö

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara