slot siteleri bahis siteleri hacklink

Hakkımızda

Müşteri beklentilerini aşarız

İddialı hedeflere koşarız

Sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ederiz

Birbirimize güven duyarız

Bilgi birikimimizi paylaşırız

Hatalarımızdan ders alırız

Saygılı davranırız

Sorumluluk alırız

Yasalara ve kurallara uyarız

Çevremize ilham veririz

Fikirlerimiz için mücadele ederiz

Başarılarımızı takdir ederiz

Kurucumuz Ümit YILMAZ, 1991 Yılından bu yana mekanik tesisat, Isıtma/Soğutma sektöründe hizmet vererek pek çok projede yer almış  ve ilklere imza atmıştır. Günümüz şartlarında mesleki yeterliliğe haiz, güvenilir ve ekonomik servis hizmetleri almanın herkesin en doğal hakkı olduğu düşüncesiyle PETEM Profesyonel Servis Hizmetleri projesini 2016 yılında hayata geçirdi.

Kombi, klima, beyaz eşya servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı, hızlı, güvenilir servis hizmetleri sunma vizyonumuzu her geçen gün geliştiriyoruz.

Tüm mesai arkadaşlarımız branşlarında mesleki yeterliliğe sahiptir. Ayrıca, periyodik olarak hizmet içi eğitimlerini alarak mesleki gelişmeler konusunda eğitilmekte ve bilgilendirilmektedirler.

Özelsiniz  parolasıyla çıktığımız yolda, müşteri memnuniyetini en yüksek sevide tutmayı kendimize amaç edindik. Uzmanlık alanlarımız ile ilgili  her türlü konuda istediğiniz zaman iletişim kanallarından bize ulaşarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. Bu bizlere memnuniyet verir!

Hizmetlerimiz

Kombi Tamiri / Bakımı / Petek Temizliği / Petek Arası Toz Temizliği
Klima Tamiri / Bakımı / Gaz Basma / Sökme, Takma, Yer Değiştirme
Beyaz Eşya Tamiri / Bakımı
Sıhhi Tesisat Kaçak Arama / Tıkalı Gider Açma
Sıhhi Tesisat Tamir, Bakım, Onarım
Kalorifer Tesisatı Tamir, Bakım, Onarım
Yangın Tesisatları
Hava Tesisatları

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16