Demirdöküm Kalisto E11 – 18 Arızası ve Çözümü

demirdöküm kalisto kombiDemirdöküm Kalisto Kombi Ekranında E11, 118, 11, 1 gibi hatalar veriyor ve tüm semboller görünüyor yanıyor sönüyor veya silik silik yada yarım çıkıyor ise büyük ihtimal ile kombinin ana kartı beslemesi hasar görmüş demektir. Bazen elektrik voltajlarının düşmesinden de kaynaklanabilmektedir. Bu durumda kullanıcı olarak, bir müddet bekledikten sonra kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrası arıza durumunda düzelme olmuyor ise  maalesef yapabileceğiniz başka bir şey bulunmamaktadır. Uzman servis çağırınız, kesin tespit sonrası kart değişecek veya büyük ihtimal ile tamir edilecektir. Arızanın tamir videosunu izlemek için tıklayınız.

Demirdöküm kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Demirdöküm kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz, uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi 
0542 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek cihazınızın bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara