Demirdöküm Nitron F11 Arızası ve Çözümü

demirdöküm nitron kombiDemirdöküm Nitron F11 arızası nedir. Demirdöküm Nitron F11 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm Nitron kombi F11 arızası veriyor ne yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Demirdöküm kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Bursa’da Demirdöküm kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz, uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi 
0545 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Demirdöküm Nitron F11 Arızası : Sirkülasyon Problemi

Demirdöküm Nitron kombiniz F11 Hata kodu veriyor ise eğer, bu uyarı kodu  kombide sirkülasyon problemi olduğu  anlamına gelir.

Demirdöküm Nitron model kombilerde sirkülasyon sağlama görevinde olan sirkülasyon pompasında arıza olduğunu belirtir. Su sirkülasyonu olmadığı için bu arıza durumu yaşanır. Cihaz petek konumunda ise petek vanalarının ve kombinin altındaki kalorifer vanalarının açık olduğundan emin olun. Kapalı ise mutlaka açın. Petek vanaları açık veya kombi yaz konumunda iken bu sorun yaşandı ise pompa arızalı olabilir. Kombiye reset atınız, arıza durumunda yine de düzelme olmaz ise, net tespit ve müdahale için mutlaka servisi çağırın. Arızanın net teşhis ve çözümü için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Demirdöküm Nitron Kombi Resetleme

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.