Demirdöküm Nitron Kombi Resetleme

Demirdöküm Nitron kombi resetleme ile ilgili yazımızı siz Nitron kombi kullanıcıları için hazırladık.

Demirdöküm Nitron kombi arızalarının tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi Ara
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Demirdöküm Nitron Kombi Resetleme
Demirdöküm Nitron Kombi Resetleme

Demirdöküm Nitron Kombi Resetleme işlemi nasıl yapılır. Demirdöküm Nitron kombilerde oluşan arıza durumunda resetleme işlemi yapmak için ana ekranın hemen sağında bulunan saat ekranının altında ‘reset’ yazılı küçük düğmeye basmanız gerekir. Düğmeye bir kez basarsanız eğer kombi resetlenmiş olur.

Arızanın düzelmemesi halinde ( aşağıda bahsedeceğimiz kontrolleri yaptıktan sonra ) resetleme işlemini en fazla 3 kez tekrarlayınız. Arıza durumunda düzelme olmaz ise arızanın net teşhis ve çözümü için  servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Demirdöküm Nitron Kombi Arıza Kod ve Çözümleri

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar 

Kombinize ve ocağınıza  doğalgaz geliyor mu ?

Kombinize  bağlı  gaz vanasını ve daire dağalgaz sayacının üzerindeki gaz vanasını mutlaka kontrol edin gaz vanaları boruya paralel şekilde açık olmalıdır. Vanalar açık ise ocağınızı yakarak dairede gaz olup olmadığını kontrol ediniz. Gaz yok ise sebebini gaz dağıtım firmasından öğrenebilirsiniz.

Su basıncı normal mi ?

Kombinizin basıncı 1 bar altındaysa, basınç 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. Kombilerde doldurma vanası alt kısımdadır. Su doldurma vanasını sola veya sağa çevrilerek su seviyesi arttırılabilir. Su ibresinin 1 ile 2 arasında olmasına dikkat ediniz.

Demirdöküm Nitron kombi arızalarının çözümü için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM. Hemen arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
0850 562 66 16 

Demirdöküm Nitron Kombi Arıza Kod ve Çözümleri

blank

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.