Demirdöküm Neva Kombi Resetleme

Demirdöküm Neva kombi resetleme ile ilgili yazımızı siz Neva kombi kullanıcıları için hazırladık.

Demirdöküm Neva kombi arızalarının tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi Ara
0542 360 66 16
0850 562 66 16

demirdöküm neva resetleme

Demirdöküm Neva resetleme işlemini yapmak için panelin sağ alt köşedeki on/off düğmesine basmanız gerekir. Düğmeye  bastığınızda kombi kapanacaktır. Kapanmasının ardından bir müddet bekleyerek yeniden bastığınızda açılacak ve resetlenmiş olacaktır.

Arızanın düzelmemesi halinde ( aşağıda bahsedeceğimiz kontrolleri yaptıktan sonra ) resetleme işlemini en fazla 3 kez tekrarlayınız. Sorun düzelmezse servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar : 

Kombinize ve ocağınıza  doğalgaz geliyor mu ?

Kombinize  bağlı  gaz vanasını ve daire dağalgaz sayacının üzerindeki gaz vanasını mutlaka kontrol edin gaz vanaları boruya paralel şekilde açık olmalıdır. Vanalar açık ise ocağınızı yakarak dairede gaz olup olmadığını kontrol ediniz. Gaz yok ise sebebini gaz dağıtım firmasından öğrenebilirsiniz.

Su basıncı normal mi ?

Kombinizin basıncı 1 bar altındaysa, basınç 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. Kombilerde doldurma vanası alt kısımdadır. Su doldurma vanasını sola veya sağa çevrilerek su seviyesi arttırılabilir. Su ibresinin 1 ile 2 arasında olmasına dikkat ediniz.

Demirdöküm Neva Kombi arızalarının çözümü için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM. Hemen arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Demirdöküm Neva Kombi Arıza Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.