Demirdöküm Aden Kombi 60 Arızası ve Çözümü

Aden Kombi 60 Arızası
Aden Kombi 60 Arızası

Demirdöküm Aden kombi 60 arızası nedir. Demirdöküm Aden 60 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm Aden kombi 60 lambası yanıp sönüyor ne yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Demirdöküm Aden 60 lambası yanıp sönüyor arızası : Düşük Su Basıncı

Demirdöküm Aden kombinizin 60 lambası yanıp sönüyor ise eğer, kombi kalorifer tesisatı su basıncının düşük olduğunu belirten arıza kodudur. Bu durumda kombiye su basmanız gerekir. Demirdöküm Aden kombinin alt tarafında siyah yada mavi doldurma musluğu vardır. Sola çevirdiğiniz zaman su sesi gelir ve su basımı başlar. 1,5 bara kadar su basmanız gerekir. Su basma işlemi sonrasında kombi çalışacaktır. Su basma işlemi sonrasında arıza durumunda düzelme olmazsa eğer kombi resetleme işlemi uygulamalısınız. Yine de düzelmiyorsa su basınç sondası arızalanmış olabilir. Sorunun net teşhisi ve arızanın çözümü için servis çağırmanızı öneririz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

                              

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.