Chaffoteaux Talia Green kombi arıza ve çözümü

Chaffoteaux Talia Green kombi arıza kodları ve çözümleri hakkındaki yazımızı, siz chaffoteux kombi kullanıcıları için hazırladık.

Bursa’da Chaffoteaux kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baykan kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Chaffoteaux Talia Green 101 arıza kodu :
Aşırı ısınma hatası, reset ışığı yanar. Kullanıcı olarak öncelikle tesisat ve petek vanalarını kontrol ederek, kapalı olan vanaları açın. Daha sonra kombiyi resetleyin. Resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmuyor ise; Limit termostat, kalorifer filtresi, sirkülasyon pompası, sensörler ve elektronik kart arızalanmış olabilir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

Chaffoteaux Talia Green 102 arıza kodu :
Hava basınç prosestetı hatası, Hava basınç prosestatı veya fan arızalanmış olabilir.  Kombiyi resetleseniz de büyük ihtimal ile arıza durumunda düzelme olmaz. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

Chaffoteaux Talia Green 103 veya 104 arıza kodu :
Chaffoteaux kombi sirkülasyon arızası veya düşük su basıncı. Kullanıcı olarak öncelikle su basıncını kontrol ediniz. Basınç göstergesi 1 barın altındaysa, su doldurma musluğu yardımıyla basıncı 1,5 bara kadar yükseltiniz. Su basıncı 1,5 barda olmasına rağmen arıza durumunda düzelme olmaz ise. Kombinin su basınç sondası, sirkilasyon  pompası, dönüş suyu sensörü, kalorifer filtresi ve sistem havası kontrol edilmelidir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

Bir cevap yazın