Baymak Wolf Kombi Arıza ve Çözümleri

Baymak Wolf kombinin kullanım panelinde led ışıkları bulunur. Bu ışıklar kombinin çalışma konumu ve çalışması hakkında bilgileri verir. Arıza durumlarında da ledler yanıp sönerek uyarı verir.

Bursa’da Wolf kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baymak kombi arızasının tamiri için hemen arayın. Uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Herhangi bir arıza durumlarında kombi panelindeki ayar düğmesini R konumuna getirerek kombiyi resetleyiniz. Resetleme işlemi ile kombinin tekrar çalışmasını sağlayabilirsiniz. Resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi tamir/bakım hizmetleri vermekteyiz. Bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan bilgi ve teknik destek  alabilirsiniz.

Baymak Wolf Kombi Arıza Kodları ve Çözüm Yolları

Baymak Wolf 30 Arızası : Ateşleme Yok

Baymak Wolf kombi 30 derece ledi ateşleme arızasıdır. Baymak Wolf kombi ateşleme yapmıyor ise bu led yanıp söner ve uyarı verir. Dairenizde gaz olduğundan ve kombi gaz giriş vanası açık mı kontrol ediniz. Kontroller sonrası kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmuyor ise anakart, gaz valfi veya ateşleme elektrotların da sorun olabilir servis çağırınız.

Baymak Wolf 40 Arızası : Aşırı Isınma

Baymak Wolf kombi 40 derece ışığı emniyet termostatı arızası nedeniyle yanıp söner. Kombinin altındaki tesisat vanalarının ve kalorifer petek vanalarının açık olduğundan emin olunuz. Kontroller sonrası kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmuyor ise sensör veya pompa arızası meydana gelmiş olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için servis çağırınız.

Kombi tamir/bakım hizmetleri vermekteyiz. Bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan bilgi ve teknik destek  alabilirsiniz.

Baymak Wolf 50 Arızası : Fan Hatası

Baymak kombi fan arızası sebebiyle bu arıza oluşur. Fan arızası, bakımsızlık nedeniyle aşırı kirlenme veya anakart arızası meydana gelmiş olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için servis çağırınız.

Baymak Wolf 60 Arızası : Düşük Su Basıncı

Baymak Wolf 60 ışığı düşü su basıncı ve pompa blokajını gösterir. Kombide su sirkülasyonu sağlanamıyor ya da su basıncı çok düşmüş demektir. Baymak kombi su basınç seviyesi 1.5 bar civarında olmalıdır. Su basıncı düşük ise kombiye su doldurma musluğu yardımıyla su doldurunuz, kombi su basma işlemi için cihazın alt kısmında bulunan siyah renkli su doldurma musluğunu açarak bar seviyesinin 1.5 civarına gelmesini bekleyiniz. Bar göstergesi üzerinde istediğiniz basınca ulaşınca kapatınız. İşlem sonrası arıza durumunda düzelme olmaz ise su basınç sondası arızalanmış olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için servis çağırınız.

Baymak Wolf 70 Arızası : Sıcak Su Sensör Hatası

Baymak kombi sıcak su sensörü arızası ile meydana gelir. Kombiden sıcak su alınamaz. Arızanın net teşhis ve çözümü için servis çağırınız.

Kombi tamir/bakım hizmetleri vermekteyiz. Bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Baymak Wolf 80 Arızası : Kalorifer Sensör Hatası

Kombi ısıtma sensörü arızası nedeniyle bu arıza ışığı yanıp söner. Kombi peteklerinin ısınmasında sorun yaşanır. Arızanın net teşhis ve çözümü için servis çağırınız.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

 Baymak kombi kalorifer sensörü, Baymak Wolf 80 Arızası, Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, Baymak Wolf 70 Arızası, Baymak kombi devirdaim pompası arızası, Baymak kombi su basınç seviyesi, Baymak Wolf 60 ışığı, Baymak Wolf 60 Arızası, Baymak kombi fan motoru arızası, Baymak kombi elektronik kart arızası, Baymak kombi fan arızası, Baymak Wolf 50 Arızası, Baymak kombi limit termostatı, Baymak Wolf kombi 40 derece ışığı, Baymak Wolf 40 Arızası, Baymak Wolf kombi ateşleme yapmıyor, Wolf Kombi Arıza Kodları, Baymak kombi resetleme, Baymak Wolf 30 Arızası, Baymak Wolf kombi 30 derece ledi,