Alarko Wolf Kombi Arıza ve Çözümleri

Alarko wolf kombi arızaları, alarko wolf kombi çalışmıyor ne yapmalı, alarko wolf kombi ekranındaki arıza kodunun anlamı nedir. Alarko wolf kombilerde meydana gelen arızalar, arıza kodlarının anlamları ve servis çağırmadan önce yapabilecekleriniz hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

Bursa’da Wolf kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baymak kombi arızasının tamiri için hemen arayın. Uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Alarko wolf kombiler program modüllü ve mekanik kumandalı olarak iki çeşittir.

Alarko Wolf Kombi Arıza

Alarko Wolf Kombi arıza durumunu reset düğmesinde yanan ışık renkleri ile bildirir. Arıza durumunda kırmızı ışık yanıp söner. Arıza durumunda bu düğmeye basılarak arıza giderilir, arızanın devam etmesi durumunda servis çağırmanız gerekir.

Alarko Wolf Program Modüllü Kombi

Alarko Wolf Kombi E01 Arıza Kodu : Ateşleme Yok

Alarko Wolf kombi sahipleri bu arıza kodu ile karşılaştıklarında kombi ateşleme yapmıyor demektir. Burada led yanıp sönerek bu arızanın uyarısını vermektedir. Gaz kesik mi ya da gazın kombiye ulaşıp ulaşılmadığı kontrol edilmelidir. Eğer bundan bir sorun yok ise vakit kaybetmeden  servis çağrılmalıdır.

Alarko Wolf E02 Arıza Kodu : Aşırı Isınma

Alarko Wolf kombi sahipleri bu arıza kodu ile karşılaştıklarında kombide bulunan ve kombinin aşırı ısındığı durumlarda kombinin soğutulmasını sağlayan Limit termostat cihazının arızalandığı anlamına gelmektedir. Olası risklerin önüne geçilebilmek için teknik servis tarafından bu termostatın acilen değiştirilmesi gerekmektedir.

H20 Arıza Kodu : Su basıncı Düşük

Alarko Wolf kombi sahipleri bu arıza kodu ile karşılaştıklarında kombi içerisindeki su basıncının bittiği anlamında gelmektedir. Bu sorunu çözmek için kombiye su basılmalıdır. Burada 1,5 seviyesine kadar su basılarak basıncın tekrar ideal seviyeye gelmesi sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra kombi hala çalışmıyorsa kombi devridaim pompası arızası olabileceğinden teknik servis çağrılmalıdır.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.