slot siteleri bahis siteleri hacklink

Baykan Kombi Resetleme

Baykan kombiler modellerine göre farklı şekillerde resetlenirler. Genellikle cihaz üzerinde “R” yada “Reset” yazan buton veya düğme vardır, resetleme işlemi buradan yapılır. Reset düğmesi olmayan cihazlarda ise cihaz kapatıp açılarak resetlenir.  Baykan kombi modellerine göre resetleme işlemleri aşağıdaki gibidir.

Bursa’da Baykan kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baykan kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Baykan Ay Kombi Nasıl Resetlenir

Baykan ay kombi

Baykan Ay kombi nasıl resetlenir. Baykan Ay kombiyi resetlemek için ekranın sol yanında bulunan açma kapama/ Konum anahtarını  R harfine getirip birkaç saniye bekleyin daha sonra kalorifer yada sıcak su konumuna tekrar getirdiğinizde kombi resetlenmiş olur.  Kombi arızada ise arızadan çıkar. Arıza durumunun devam etmesi  veya tekrarlaması halinde servisten yardım alın.

Baykan Güneş Kombi Nasıl Resetlenir

Baykan güneş kombi nasıl resetlenir. Baykan güneş kombiyi resetlemek için ekranın alt kısmında bulunan ( Alttaki resimde E harfi ile işaretli ) reset düğmesine bastığınızda kombi resetlenmiş olur. Kombi arızada ise arızadan çıkar. Arıza durumunun devam etmesi halinde servis çağırmadan önce aşağıdaki kontrolleri yaparak kombiyi tekrar resetleyin.

Baykan Mars Kombi Nasıl Resetlenir

Baykan mars kombi nasıl resetlenir. Baykan mars kombiyi resetlemek için ekranın sol üst kısmında bulunan ( Alttaki resimde A harfi ile işaretli ) reset düğmesine bastığınızda kombi resetlenmiş olur. Kombi arızada ise arızadan çıkar. Arıza durumunun devam etmesi  halinde servis çağırmadan önce aşağıdaki kontrolleri yaparak kombiyi tekrar resetleyin.

Baykan Yıldız Kombi Nasıl Resetlenir

baykan yıldız kombi

Baykan yıldız kombiyi resetlemek için kombi panelinin sol üst kısmında bulunan yaz/kış açma/kapama konum anahtarını off/R konumuna getirin bir iki saniye bekledikten sonra yaz yada kış konumuna getirdiğinizde kombi resetlenmiş olur. Kombi arızada ise arızadan çıkar. Arıza durumunun devam etmesi  halinde servis çağırmadan önce aşağıdaki kontrolleri yaparak kombiyi tekrar resetleyin.

 

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16