slot siteleri bahis siteleri hacklink

Lambert Kombi Suyu Isıtmıyor

lambert lx kombi
Lambert Kombi Suyu Isıtmıyor

Lambert kombi suyu ısıtmıyor ne yapmalıyım. Baymak Lambert kombi sıcak su vermiyor. Lambert kombi kaloriferleri ısıtıyor ama suyu ısıtmıyor ne yapmalıyım. Lambert kombi sıcak su gelmiyor çözümü. Lambert kombi su bir ısınıyor bir soğuyor sorularınız cevabı aşağıdaki makalemizde bilgilerinize sunulmuştur.

Aşağıdaki kontrolleri yapmanız rağmen Lambert kombi suyu ısıtmıyor problemi devam ediyor ise arıza durumunu tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Lambert kombide sıcak su açıldığında kombi yanıyor fakat su ılık geliyorsa kombinin sıcak su ayarı düşük yahut musluğu gereğinden fazla açmış olabilirsiniz. Kombinin sıcak su ısı ayarını kontrol edin ve musluğu biraz kısınız.

Sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyor olabilir. Tesisata bağlı şofben termosifon gibi ikinci bir su ısıtıcı var ise vanasının kapalı olduğundan emin olunuz. Bozuk musluk bataryanız sebebiyle sıcak su gelmiyor olabilir. Bazen aç/kapa bataryalarda sıcak su ve soğuk su birbirine karışabilmekte. Mutfaktan yada banyodan birinden sıcak su gelirken bir diğerinden gelmiyorsa sıcak su gelmeyen bataryanın arızalı olma ihtimali yüksektir değiştirin.

Lambert kombide olması gereken ideal basınç seviyesi 1 ile 2 bar arasıdır. Bu değer 1 in altına düştüğünde kombi arızaya geçerek sıcak su vermeyebilir. Basınç 1 barın altında olduğunda kombi altında bulunan doldurma musluğu ile 1,5 bara kadar su basınız ve kombiyi resetleyin yahut kapatıp açınız.

Binanızda hidrofor sistemi var ise ( genellikle şehir su tesisatı basıncı düşük olan yerlerde kullanılır ) bir tür arıza ve dengesiz su basma, suyun azalıp çoğalması da Lambert kombi içinden suyun bir hızlı, bir de yavaş geçmesi, kombi su ısınıp soğuyor arızasının meydana gelmesine sebep olabilir. Hidroforun sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Lambert kombi sıcak su eşanjörü aşırı kireçlenmiş ve bu sebeple sıcak su üretim kapasitesi düşmüş olabilir. Sıcak su eşanjörüne bakım yapılması veya değiştirilmesi gereklidir. Malesef Servis Çağırmanız Gerekli…

Lambert kombi üç yollu vana arızasından dolayı görevini tam olarak yapamıyor olabilir. Bu tip arızalarda genelde sıcak su akarken ani soğuma şikayetleri olur. Yaz mevsiminde, Kombi yaz konumunda olmasına rağmen kalorifer peteklerinin de çalıştığı görülebilir. Üç yollu vana sisteminin kontrol edilerek arızanın tesbit edilerek çözülmesi için Malesef Servis Çağırmanız Gerekli…

Sıcak suyu açtığınızda kombi devreye girmiyor, kombi çalışmıyor ise kombinizin su akış şalteri, türbin, ntc  sensör gibi sıcak su hattı ile ilgili parçalarında arıza olabilir. Maalesef Servis Çağırmanız Gerekli…

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Baymak Lambert LX Arıza Kodları ve Çözümleri

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16