Baykan Ay Kombi Resetleme

Baykan Ay kombi resetleme ile ilgili yazımızı siz Baykan Ay kombi kullanıcıları için hazırladık. Baykan Ay kombi nasıl resetlenir. Baykan Ay kombiye nasıl reset atılır.

Baykan Ay kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baykan Ay kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servis
 0542 360 66 16
 0850 562 66 16

Baykan ay kombi

Baykan Ay kombi nasıl resetlenir. Baykan ay kombiyi resetlemek için ekranın sol yanında bulunan açma kapama/ Konum anahtarını  R harfine getirip birkaç saniye bekleyin daha sonra kalorifer yada sıcak su konumuna tekrar getirdiğinizde kombi resetlenmiş olur.  Kombi arızada ise arızadan çıkar. Arıza durumunun devam etmesi  veya tekrarlaması halinde servisten yardım alın.

Baykan Kombi Arıza Ve Çözümleri

Baykan Ay Kombi Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar 

Kombinize ve ocağınıza doğalgaz geliyor mu ?

Kombinize bağlı gaz vanasını ve daire dağalgaz sayacının üzerindeki gaz vanasını mutlaka kontrol edin gaz vanaları boruya paralel şekilde açık olmalıdır. Vanalar açık ise ocağınızı yakarak dairede gaz olup olmadığını kontrol ediniz. Gaz yok ise sebebini gaz dağıtım firmasından öğrenebilirsiniz.

Su basıncı normal mi ?

Kombinizin basıncı 1 bar altındaysa, basınç 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. Kombilerde doldurma vanası alt kısımdadır. Su doldurma vanasını sola veya sağa çevrilerek su seviyesi arttırılabilir. Su ibresinin 1 ile 2 arasında olmasına dikkat ediniz.

Tüm kontrolleri yapmanıza ve kombiyi resetlemenize rağmen arıza durumu devam ediyor ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Kombi Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.