Airfel Kombi Çok Yakıyor, Çözüm

Airfel kombi çok yakıyor, kombi neden çok yakar. Airfel kombi ne kadar yakar, Airfel kombi nasıl az yakar, Airfel kombi yakıt tüketimi nasıldır sorularının cevaplarını sizler için hazırladık.

airfel kombi çok gaz yakıyor, airfel kombi nasıl daha az yakar

Her şeyden önce şunu belirtelim, Şu marka kombi az yakıyor bu marka kombi çok yakıyor diye bir şey yoktur. Kombilerin markasına göre gaz tüketimleri arasındaki fark % 1 – 2 yi geçmez hemen hemen aynı yakarlar. Sadece yoğuşmalı kombiler klasik hermetik kombilere göre yaklaşık olarak %5 – 7 kadar daha az yakarlar.

Airfel kombinizin eskiye oranla çok daha fazla gaz tüketmeye başladığını hissediyorsanız, kombinizin ve/veya peteklerinizin bakım zamanı gelmiş de geçiyor demektir. Kombinizin eskiye oranla daha fazla gaz tüketmesinin başlıca nedenleri; Modülasyon ayarı bozulmuş kombi gaz valfi, aşırı kirlenmiş  yanma odası, aşırı kireçlenmiş eşanjör, aşırı paslanma ve çamurlaşma oluşmuş kalorifer petekleridir.

Konusunda uzman servislere, kombi ve petek bakımı yaptırdığınızda, kombi tekrar optimum verimde gaz tüketmeye başlayacaktır.

Bursa’da Airfel kombinizin bakımı ve Petek temizliği  için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Arayın, uzman teknisyenlerimiz ile profesyonel servis hizmeti verelim.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

kombi servis garantisi

Doğalgaz Faturası Nasıl Düşer, Tasarruf Etmenin Yolları

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Ne zaman Yapılır?

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.