Vessen Kombi Su Basıncı Yükseliyor

Kombide Bar Yükselmesi

Vessen kombi çalışırken bar yükseliyor. Vessen kombinin bar ayarı neden yükselir. Vessen kombinin basıncı kendiliğinden yükseliyor. Vessen kombinin basıncı devamlı yükseliyor. Vessen kombide bar yükselmesi tehlikeli midir. Vessen kombi su basıncı neden yükselir. Vessen kombide bar yükselmesi neden olur, sorularının cevaplarını sizler için hazırladık.

Zamanında periyodik bakımları yapılmayan Vessen kombilerde çok sık meydana gelen arıza sayılabilecek bir durumdur. Sık aralıklar ile kombiye su eklemek ve basınç yükselmesi, genellikle kombi genleşme tankının gazının eksildiğine işarettir. Düzeltilmesi gereken bir durumdur. Zamanında müdahale edilmezse genleşme tank membranını patlatarak, kombiyi çalışamaz hale getirir ve cebinizde daha fazla para çıkmasına sebep olur. Eğer kombiye hiç su eklemiyorsanız ve sürekli olarak basınç yükseliyor ve durmadan su akıtmaya başlamışsa su doldurma musluğu kapatmıyor veya kombi sıcak su eşanjörü patlamış olabilir.

Bu gibi durumlarda, kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir müdahale yoktur. Sorunun  net teşhisi ve çözümü için servis desteği almanızı öneririz.

PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

                         

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.