İmmergas Kombi 11 Arızası ve Çözümü

İmmergas kombi 11 yanıp sönüyor, immergas kombi 11 arıza kodu anlamı, immergaz kombi 11 arızası nasıl giderilir. İmmergas kombi 11 arızası ve çözümü. Eolo star 11 hatası, Nike star 11 hatası, Eolo mini 11 hatası, Victrix 11 hatası

     PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

İmmergas kombilerde arıza durumunda ekranda beliren 11 arıza kodu, baca sisteminde arıza olduğu anlamına gelmektedir. Immergas kombinin baca sisteminde ya da prosestatta sorun olduğu zaman güvenlik amacı ile elektronik kart bu hata kodunu ekranda belirtir. Bu gibi durumlarda genel olarak hava akış sorunu da yaşanıyor diyebiliriz. Prosestat ,  anakart ya da fan arızası olabilir, baca yerinden çıkmış olabilir kontrol ediniz. Kombiyi resetlemenize rağmen arızada düzelme olmuyor ise arızanın net tespiti ve çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.