İmmergas Kombi 11 Arızası ve Çözümü

İmmergas kombi 11 yanıp sönüyor, immergas kombi 11 arıza kodu anlamı, immergaz kombi 11 arızası nasıl giderilir. İmmergas kombi 11 arızası ve çözümü. Eolo star 11 hatası, Nike star 11 hatası, Eolo mini 11 hatası, Victrix 11 hatası

İmmergas kombilerde arıza durumunda ekranda beliren 11 arıza kodu, baca sisteminde arıza olduğu anlamına gelmektedir. Immergas kombinin baca sisteminde ya da prosestatta sorun olduğu zaman güvenlik amacı ile elektronik kart bu hata kodunu ekranda belirtir. Bu gibi durumlarda genel olarak hava akış sorunu da yaşanıyor diyebiliriz. Prosestat ,  anakart ya da fan arızası olabilir, baca yerinden çıkmış olabilir kontrol ediniz. Kombiyi resetlemenize rağmen arızada düzelme olmuyor ise arızanın net tespiti ve çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi servis hizmetleri vermekteyiz bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Petek Arası Toz Temizliği

“İmmergas Kombi 11 Arızası ve Çözümü” için 4 yanıt

  1. İmmergas kombinin petek ısı derecesi 42 derecede ayarlı ve kombi çalışmaya başladığı zaman bu ısı 48 dereceye kadar çıkıp kombi dinlenmeye geçtiği zaman 32 ye kadar düşüyor ve peteklere bi sıcak su bi soğuk su geldiği el ile hissedile biliyor bu normalmidir acaba teşekkür ederim

    1. Ayarladığınız ısı derecesinin 5 derece kadar üzerine çıkarak kombi kapanır. en az 3 dakika bekledikten sonra ayar sıcaklığının 7 derece veya daha fazla altındaysa kombi tekrar çalışır.
      Eğer kombini devreye girdiğinde çalışma süresi 30 sn den az ise kombiyi uzman bir servise kontrol ettirip bakım yaptırırsanız iyi olur. tesisatta tıkanıklık veya gaz valfi ayarsızlığı olabilir.

    1. Ekranın sol altındaki, Reset düğmesine 1 – 2 saniyee basılı tutun, arıza durumu düzelmiyorsa servis çağırmanız gerekmekte. Fan arızalı olabilir, prosestat ya da anakartta problem olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.