Demirdöküm Solaris F6 Arızası ve Çözümü

demirdöküm solaris kombi
Solaris Kombi F6 Arızası

Demirdöküm solaris kombi F6 arızası nedir, solaris kombi ekranında f6 yazıyor ne anlama geliyor. Demirdöküm solaris kombi f6 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm solaris kombi F6 hatası veriyor  ve kombi çalışmıyor ne yapmalı diye soruyorsanız, cevapları sizler için hazırladık.

Bursa’nın tüm semtlerinde, Demirdöküm kombi arızalarının tamirinde hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz sorunun nedenini tespit ederek bir an önce çözüme kavuşturacaklardır.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Demirdöküm Solaris F6 Arızası Nedir 

Demirdöküm solaris kombi ekranında F6 hata kodu veriyor ise arızanın nedenine Atık gaz hava akış Problemi diyebiliriz. Kombinizin atık gaz hava akımında problem olduğunu gösterir. Sorunun sebebi baca emniyet sensöründe ya da hava prosestatından kaynaklı olabilir. Kombi ana kartından kaynaklı arıza  da meydana gelmiş olabilir. Kombinizi resetleyiniz. Resetleme sonrası arıza durumunda düzelme olmaz veya arıza durumu sık sık tekrar eder ise arızanın net tespiti ve arızanın çözümü için  servis den destek alınmalıdır.

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya Whatsapp hattımızdan danışabilirsiniz.