Alarko Kombi E02 Arızası ve Çözüm Yolları

Alarko Kombi  E02 arızası nasıl giderilir. Alarko Serena , Seradens,  Seradens Premix model kombilerde ekranda E02 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  kısaca emniyet termostatı problemi diyebiliriz.

Bursa’da Alarko kombi arızalarının tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Kombide olağanın üzerinde aşırı ısınma olması sebebi ile emniyet termostatının açıldığını belirtir. Cihaz bu arıza kodunu verdiği zaman emniyette demektir ve bloke durumdadır.

Alarko  E02 Arızasında Neler Yapılabilir

  • Kombinin altındaki kalorifer tesisat vanalarına ve kaloriferler peteklerinin vanalarını kontrol ediniz. Vanalar kapalı ise açınız.
  • Kombiye reset atınız.

Tüm vanalar açık  ve resetleme sonrasında da sorunda düzelme olmaz ise; tesisat tıkalı, kalorifer filtresi tıkalı olabilir. Pompa, ana eşanjör ya da üç yollu vana gibi önemli parçalarda sorun olabilir. Arızanın teşhisinin yapılması ve sorunun çözümlenmesi için servisi aramanız gerekir. Alarko Kombi  E02 arızasının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEMi arayabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.