Airfel Şofben E3 Arızası ve Çözümü

airfel hermetik şofbenAirfel Şofben E3 Arızası arızası nedir. Airfel Şofben E3 arızası nasıl çözülür. Airfel Şofben E3 Arızası veriyor yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Bursa’da şofben arızalarının tamirinde hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz sorunun nedenini tespit ederek bir an önce çözüme kavuşturacaklardır.

PETEM Kombi Servisi 
0545 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Airfel Şofben E3 Arızası  Nedir

Aşırı Isınma Hatası. Şofben eşanjöründe aşırı ısınma olduğunu bildiren hata kodudur. Şofbeni resetleyiniz. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz başka bir şey bulunmamaktadır. Gaz valfi ayarı bozuk, Ntc Senör arızalı , eşanjör de sorun veya anakart arızası olabilir. Arıza düzelmez yahut sık sık tekrarlarsa servis çağırınız.

Arızanın Çözüm Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.