Airfel Şofben E1 Arızası ve Çözümü

Airfel Şofben E1 Arızası arızası nedir. Airfel Şofben E1 Arızası arızası nasıl çözülür. Airfel Şofben E1 Arızası veriyor yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Airfel Şofben E1 Arızası : Ateşleme Hatası

Sıklıkla yaşanılan arıza durumlarından biridir. Airfel Hermetik Şofben E1 Arızası veriyor ise eğer, şofbende ateşleme hatası olduğunu bildiren arıza kodudur. Bu arıza durumunda öncelikle şofben ve daire gaz girişlerini kontrol ederek dairenize ve şofbeninize gazın geldiğinden emin olmanız gerekmektedir. Sonrasında şofbeninize resetleme işlemi yapabilirsiniz. Resetleme ardından sorunda düzelme olmaz ve dairenizde gaz olduğundan eminseniz servisi aramalısınız. Şofben anakartı, gaz valfi ya da elektrotları arızalı olabilir. Net teşhis kadar müdahalede önemlidir. Mutlaka uzman servis yardımı alınız.

PETEM olarak, yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile şofben servis hizmetleri vermekteyiz. Uygun fiyatlı ve garantili servis için bizi arayabilir. WhatsApp hattımızdan teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Teknik Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.