Arçelik DGK 22 EY PRMX Arıza Kodları ve Çözümleri

Arçelik DGK 22 EY PRMX arıza kodları ve çözüm yolları hakkındaki yazımızı siz Arçelik kombi kullanıcıları için hazırladık.

Bursa’da Arçelik kombi arızalarının tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

A 01-02-03 Arızası : Görev tercihi düğmesini ‚konumuna getirin (KAPALI- şekil 8a), 5-6 saniye bekledikten sonra düğmeyi gerekli pozisyona, (yani, yaz moduna veya kış moduna getirin. Sıfırlama girişimlerinize rağmen kombi yeniden çalışmaya başlamıyorsa, Teknik Destek Merkeziyle temas kurun.

A 04 Arızası :  A 04 Hata koduna ek olarak, dijital ekranda sembolü de gösterilir. Su basıncı göstergesinden basınç değerini kontrol edin: Değer 0,3 barın altındaysa görev tercih düğmesini (KAPALI – Şekil 8a) konuma getirin ve doldurma vanasını basınç 1 ila 1,5 bar olana kadar ayarlayın. Daha sonra mod seçiciyi istenen pozisyona, yani yaz veya kış moduna getirin. Kombi yaklaşık 2 dakika sürecek bir tahliye döngüsüne girecektir. Sıklıkla basınç düşüşleri yaşanıyorsa Teknik Destek Servisinden yardım isteyin.

A 06 Arızası : Kombi normal olarak çalışıyor, ancak ev içi su sıcaklığını 50°C civarındaki sabit bir ayar seviyesinde tutamıyorsa, Teknik Destek Merkeziyle temas kurun.

A 07 Arızası : Teknik Destek Merkeziyle temas kurun. Arıza

A 08 Arızası : Teknik Destek Merkeziyle temas kurun

A 09 Arızası : Görev tercihi düğmesini ‚konumuna getirin (KAPALI), 5-6 saniye bekledikten sonra düğmeyi gerekli pozisyona, yani yaz moduna veya kış moduna getirin. Sıfırlama girişimlerinize rağmen kombi yeniden çalışmaya başlamıyorsa, Teknik Destek Merkezinden müdahale etmesini isteyin.

A 77 Arızası : Bu otomatik bir sıfırlama arızasıdır, eğer kombi yeniden başlamazsa, Teknik Destek Merkeziyle bağlantıya geçin.