Viessmann Vitopend 100 Kombi Resetleme

Viessmann vitopend 100 kombiye reset atma işlemi nasıl yapılır? Viessmann vitopend 100 kombi arızaya geçtiğinde, ekranda hata kodu yer aldığında veya led uyarısı verdiğinde servis çağırmadan önce resetleme işlemini uygulamak gerekir.

Piyasada Viessmann Vitopend 100 modelinin  2 farklı  versiyonu bulunmaktadır. Aşağıdaki metinde her iki çeşidin de nasıl resetleneceği bilgilerinize sunulmuştur. Resimlerden yola çıkarak kombinizin resetleme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Viessmann vitopend 100 model kombilerde resetleme işlemi için uygulamanız gereken işlemler : kalorifer düğmesinin (D harfinde gösterilen düğme) en sonunda ‘RESET’ yazan bir bölüm göreceksiniz. ( Bazı modellerde reset yazmaz ) Düğmeyi reset yazısına çevirerek bir müddet bekletin. Bu şekilde cihazı resetlemiş olacaksınız. Resetleme uygulaması kombi arızadan çıksın diye yapılmalıdır. Bu sebeple de kombi arızadan çıkana dek işlemi birkaç kez daha devam ettirin. Sorun yine de devam etmekte ise mutlaka servisi arayınız.

Yeni model Viessmann vitopend 100 w kombilerde resetleme işlemi için uygulamanız gereken işlemler : Aynı anda MODE ve OK tuşlarına, (B ve D harfinde gösterilen düğmeler ) kombi ekranının sağ alt köşesindeki simgeler yanıp sönene kadar basın, kombiyi resetlemiş olacaksınız. Kombi ekranında arıza kodu tekrar belirirse, arızanın tesbiti ve çözümü için servis çağırmanızı öneririz.

[wp_call_button btn_text=”Kombi Servisini Ara” btn_color=”#ff0000″ hide_phone_icon=”yes”]

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

blank  


0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.