Viessmann Vitodens 050 Kombi Arıza Kodları

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. 0542 360 66 16

Viessmann Vitodens 050 Kombi F10 Arıza Kodu : Sabit işletme Dış hava sıcaklık sensöründe kısa devre Dış hava sıcaklık sensörünü ve kablosunu kontrol edin

Viessmann Vitodens 050 Kombi F18 Arıza Kodu : Sabit işletme Dış hava sıcaklık sensöründe temassızlık Dış hava sıcaklık sensörünü ve kablosunu kontrol edin

Viessmann Vitodens 050 Kombi F30 Arıza Kodu : Brülör blokajı Kazan sıcaklık sensöründe kısa devre Kazan sıcaklık sensörünü kontrol edin

Viessmann Vitodens 050 Kombi F38 Arıza Kodu : Brülör blokajı Kazan sıcaklık sensöründe temassızlık Kazan sıcaklık sensörünü kontrol edin

Viessmann Vitodens 050 Kombi F51 Arıza Kodu : Sıcak su hazırlanamıyor. Çıkış sıcaklık sensöründe kısa devre. Sensörü kontrol edin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi FOA Arıza Kodu : Brülör blokajı Debi sensöründe kısa devre veya temassızlık. Bağlantıları ve kabloyu kontrol edin, gerektiğinde sensörü değiştirin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi F59 Arıza Kodu : Sıcak su hazırlanamıyor Çıkış sıcaklık sen-söründe temassızlık Sensörü kontrol edin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi Fb0 Arıza Kodu : Brülör blokajı Baca gazı sıcaklık sensöründe kısa devre Sensörü kontrol edin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi Fb8 Arıza Kodu : Brülör blokajıBaca gazı sıcaklık sensöründe temassızlık Sensörü kontrol edin. FF1Brülör arızaya geçer. Maks. baca gazı sıcaklığı aşıldı Isıtma sisteminin doluluk durumunu kontrol edin.Sirkülasyon pompasını kontrol edin. Sistemin havasını alın.

Viessmann Vitodens 050 Kombi F02 Arıza Kodu : Brülör arızaya geçer Emniyet termostatı atmıştır. Isıtma sisteminin doluluk durumunu kontrol edin. Sirkülasyon pompasını kontrol edin. Sistemin havasını alın. Emniyet termostatını ve bağlantı kablolarını kontrol edin. Kombiyi resetleyin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi F03 Arıza Kodu : Brülör arızaya geçer Brülör çalıştırılma-dan önce alev sin-yali mevcutİyonizasyon elektrodunuve bağlantı kablosunukontrol edin. Kombiyi resetleyin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi F04 Arıza Kodu : Brülör arızaya geçer Alev sinyali mevcut değilAteşleme/iyonizasyonelektrodunu ve bağlantıkablosunu, gaz basıncını,kombine gaz regülatörünü, ateşlemeyi, ateşleme modülünü, yoğuşma suyu tahliyesini kontrol edin. Kombiyi resetleyin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi F06 Arıza Kodu : Brülör arızaya geçer Brülör çalışmayabaşladığında havabasınç şalteri açılmadı veya ateşleme yüküne ulaşıldığında kapanmadı.Baca gazı hava giriş sis-temini, hava basınç şalteri hortumlarını, hava basınç şalterini ve bağlantı kablolarını kontrol edin. Kombiyi resetleyin.

Viessmann Vitodens 050 Kombi 06 Arıza Kodu : Brülör arızaya geçer. Isıtma sistemi basıncı çok düşük Isıtma sisteminin doluluk durumunu kontrol edin. Gerekirse su ilave edin.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. 0542 360 66 16

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara