Sıcak suyu açınca kombiden ses geliyor

Kombi olağanın dışında gürültülü çalışmaya başladıysa sorun var demektir. Baca fanı, Sirkülasyon pompası, 3yollu vana veya gaz grubunda sorun olabilir.

Eğer sadece sıcak suyu açtığınızda gürültülü çalışıyor. Kalorifer konumunda ise gürültü çıkarmıyorsa kombi gaz valfi bozulmuş, sıcak su eşanjörü aşırı kireçlenmiş veya  3 yollu vana grubu arızalanmış olabilir.

Bir an önce servis çağırmanızı tavsiye ederiz. Arızaya zamanında müdehale edilmemesi daha büyük masraflara yol açabilir.

Arızanın  tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘ i tercih edebilirsiniz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.