Lambert Attivo E82 A82 Arızası

Baymak Lambert Attivo E82 arızası nedir. E82 hatası neden verir. Baymak Lambert Attivo A82 arızası nasıl çözülür. Makalemizde Lambert attivo kombi e82 hatasının anlamı ve kullanıcı olarak yapabilecekleriniz hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lambert Attivo Kombi E82 A82 Arızası :  Baca Hatası

Lambert Attivo model kombinin baca sisteminde arıza olduğunu belirten hata kodudur. Atık gaz baca boru bağlantılarını kontrol ediniz. Yerinden çıkmadığına emin olunuz ve atık gaz çıkış ağzını poşet yaprak gibi yabancı bir cismin  tıkamadığına emin olunuz. Kontrol sonrası kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrasında düzelme olmaz veya arıza durumu sıksık tekrarlar ise servis çağırmalısınız. Arızanın net teshis ve çözümü için bizi arayabilir, whatsApp hattımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi ARA
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.