slot siteleri bahis siteleri hacklink

Kombi Eco / Comfort Modu Nedir? Ne işe Yarar?

Kombi de Eco / Comfort Modu Nedir? Ne işe Yarar? hakkındaki yazımız sizler için hazırladık. Kombiyi eco mu comfort modda mı kullanmalıyım. Kombi eco modu nedir, Kombi comfort modu nedir diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bazı kombilerde kullanım panelinin üzerinde,  eco / comfort tuşu bulunmaktadır. Kombiyi eco/comfort modlarına almaya yarar.

Kombiyi eco modunda kullanırsanız, kombiyi ayarladığınız su sıcaklığına göre +2 ila -14 derece aralıklarında daha az çalışarak tasarruflu ısınmanıza olanak verir. Eğer comfort modunda kullanırsanız +5 ila -10 derece aralıklarında daha sık çalışır ve gaz tüketimi biraz daha fazla olur.

Peki kombiyi eco modunda mı comford modunda mı kullanmalıyız; Dış cephe izolayonu yapılmamış, ısı kaybı yüksek binalarda ve en üst kat dairelerde kombiğnizi sürekli olarak comford modda çalıştırmanızı. İzolasyonlu binalarda ise, kombinizi yeni açtığınızda eviniz ısınana kadar comfort modunda, eviniz ısındıktan sonra ise  eco modunda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğalgaz Faturası Nasıl Düşer, Tasarruf Etmenin Yolları

Petek Arası Toz Temizliği

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Ne zaman Yapılır?

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16