İzmir Ayrancılar Airfel Kombi Servisi

İzmir Ayrancılar’da Airfel Kombi Tamir / Bakım Servis hizmetleri için arayabilir, whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

PETEM Ayrancılar Kombi Servisi
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. İzmir  Ayrancılar’da hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. İşi en hızlı ve kesin olarak çözüme kavuşturan bir kaç firmadan biri olarak siz sevgili İzmirli hemşehrilerimize hizmet etmek bizlere mutluluk vermektedir. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.