Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları Bursa

Bursa da petek temizleme fiyatları merak ediyorsanız öncelikle belirtelim ortalama 150 TL civarındadır. Daha ucuza yapanlar vardır ancak bu kişiler genellikle  ana mesleği tesisatçılık yahut ısıtma sistemleri servisi olmayan bu işi ek gelir kapısı olarak gören kimselerdir. Petek temizliği ve kombi bakımı mesleki yeterlilik gerektiren teknik bir iştir. Biraz ucuza yaptırayım derken, dikkat edin kombiniz, petekleriniz ve tesisatınız zarar görmesin!

Petek temizliğinde kullanılan kimyasalllar ve bu kimyasalların dozajı sistemin büyüklüğüne göre seçilmeli, temizleme makinası sisteme uygun yerden ve doğru bir şekilde bağlanarak temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir.

Kombi bakımı, tozunun alınması ve altındaki filtrenin temizlenmesinden ibaret değildir. Genellikle ucuz fiyat veren arkadaşlar kombinin filtresini temizleyerek, bazende kombinin tozunu alarak kombi bakımı yaptıklarını iddaa etmektedirler.

Kombi bakımı; filtre temizliği, ateşleme sistemi kontrolu, gaz sistemi kontrolü, baca sistemi bakımı, yanma odası temizliği, eşanjör temizliği, genleşme tankı bakımı, sensörlerin kontrol edilmesidir…

Kısaca en uygun fiyat işi ehline yaptırmaktan geçer…

Petek Temizliği ve Kombi Bakımı İçin Arayın  Tel : 0545 360 66 16