Immergas Nike Star Kombi Kullanım Kılavuzu

Immergas Nike Star kombi nasıl çalışır, Immergas Nike Star kombi nasıl yakılır, Immergas Nike Star kombi nasıl kapatılır, Immergas Nike Star kombi kullanımı, Immergas Nike Star kombi nasıl kullanılır, Immergas Nike Star kombi kalorifer ayarı,  Immergas Nike Star kombi kaloriferler nasıl açılır, aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz bu linke tıklayarak Yotube kanalımızdan videolu anlatımı da izleyebilirsiniz.

Immergas Nike Star Kombiyi Sadece Sıcak Suda (Yaz Konumunda) Kullanma :
2 numaralı konum seçme düğmesine ekranda “şemsiye” simgesini görene kadar bastığınızda kombi sadece sıcak su verecektir. Daha sonrasında 3 ve 4 numaralı düğmeler ile sıcaklık derecesi belirlemeniz gerekir. 3 (+) düğmesi ile sıcak su ayarını artırabilir 4 (-) düğmesi ile sıcak su ayarını düşürebilirsiniz. Düğmeleri kullandığınız zaman ekranda ayarladığınız sıcak su derecesi kısa süreliğine görüntülenir.

Immergas Nike Star Kombiyi Kış Konumunda Kullanma :
Hem sıcak su alabileceğiniz hem de petekler ile ısınabileceğiniz konumdur. Bu konumu ayarlamak için 2 numaralı konum seçme düğmesine ekranda musluk ve petek simgesi belirene kadar arka arkaya basmalısınız. Ekranda musluk ve petek simgesi belirdiğinde artık kalorifer sıcaklık derecesini belirlemeniz gerekir. Bu ayarı da 5 ve 6 numaralı düğmeleri kullanarak yapabilirsiniz. 5 (+) düğmesi ile kalorifer ayarını yükseltebilir 6 (-) düğmesi ile kalorifer ayarını düşürebilirsiniz. Beklentinize göre istediğiniz ayarı seçebilirsiniz. Düğmeleri kullandıkça ekranda kalorifer sıcaklık derecesi görüntülenir.

Immergas Nike Star Kombiyi Resetleme :
İmmergas Nike Star Kombi Kullanımı sırasında ekranda arıza kodu belirdiği zaman 1 numaralı “reset” düğmesine bir kez basmanız yeterlidir. Kombiyi arızadan çıkarabilmek için servis çağırmadan önce kullanmanız gereken bir düğmedir. Arıza durumunda sorun düzelmediği sürece maximum 3 kez resetleme işlemi uygulamalısınız. Uygulama sonrası sorun düzelmezse servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Bizi arayabilir, whatsApp hattımızdan ayrıntılı teknik destek alabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Ne zaman Yapılır?

Petek Arası Toz Temizliği

Doğalgaz Faturası Nasıl Düşer, Tasarruf Etmenin Yolları

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara