Immergas Eolo Mini Kombi Kullanım Kılavuzu

Immergas Eolo Mini kombi nasıl çalışır, Immergas Eolo Mini kombi nasıl yakılır, Immergas Eolo Mini kombi nasıl kapatılır, Immergas Eolo Mini kombi kullanımı, Immergas Eolo Mini kombi nasıl kullanılır, Immergas Eolo Mini kombi kalorifer ayarı,  Immergas Eolo Mini kombi kaloriferler nasıl açılır, aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi Bursa
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Dilerseniz bu linke tıklayarak Yotube kanalımızdan videolu anlatımı da izleyebilirsiniz.

Immergas Eolo Mini Kombiyi Sadece Sıcak Suda (Yaz Konumunda) Kullanma :
2 numaralı konum seçme düğmesine ekranda “şemsiye” simgesini görene kadar bastığınızda kombi sadece sıcak su verecektir. Daha sonrasında 3 ve 4 numaralı düğmeler ile sıcaklık derecesi belirlemeniz gerekir. 3 (+) düğmesi ile sıcak su ayarını artırabilir 4 (-) düğmesi ile sıcak su ayarını düşürebilirsiniz. Düğmeleri kullandığınız zaman ekranda ayarladığınız sıcak su derecesi kısa süreliğine görüntülenir.

Immergas Eolo Mini Kombiyi Kış Konumunda Kullanma :
Hem sıcak su alabileceğiniz hem de petekler ile ısınabileceğiniz konumdur. Bu konumu ayarlamak için 2 numaralı konum seçme düğmesine ekranda musluk ve petek simgesi belirene kadar arka arkaya basmalısınız. Ekranda musluk ve petek simgesi belirdiğinde artık kalorifer sıcaklık derecesini belirlemeniz gerekir. Bu ayarı da 5 ve 6 numaralı düğmeleri kullanarak yapabilirsiniz. 5 (+) düğmesi ile kalorifer ayarını yükseltebilir 6 (-) düğmesi ile kalorifer ayarını düşürebilirsiniz. Beklentinize göre istediğiniz ayarı seçebilirsiniz. Düğmeleri kullandıkça ekranda kalorifer sıcaklık derecesi görüntülenir.

Immergas Eolo Mini Kombiyi Resetleme :
İmmergas Eolo Mini Kombi Kullanımı sırasında ekranda arıza kodu belirdiği zaman 1 numaralı “reset” düğmesine bir kez basmanız yeterlidir. Kombiyi arızadan çıkarabilmek için servis çağırmadan önce kullanmanız gereken bir düğmedir. Arıza durumunda sorun düzelmediği sürece maximum 3 kez resetleme işlemi uygulamalısınız. Uygulama sonrası sorun düzelmezse servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Bizi arayabilir, whatsApp hattımızdan ayrıntılı teknik destek alabilirsiniz.

Doğalgaz Faturası Nasıl Düşer, Tasarruf Etmenin Yolları

Petek Arası Toz Temizliği

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Ne zaman Yapılır?

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara