İmmergas E96 Arıza ve Çözümü

İmmergas kombi E96 yanıp sönüyor, immergas kombi E96 arıza kodu anlamı, immergaz kombi E96 arızası nasıl giderilir. İmmergas kombi e96arızası ve çözümü. Eolo star e96 hatası, Nike star e96 hatası, Eolo mini e96 hatası, Victrix e96 hatası

İmmergas kombi E96 arızası durumunda, atık gazın bacadan dışarıya atılmasında bir sorun var demektir. Kombi baca borusunu kontrol edin yerinden çıkmış olabilir veya rüzgarda uçuşan poşet vb. yada kuş ölüsü gibi bacadan atık gaz çıkışını engelleyen yabancı bir cisim olabilir. Kontrol sonrası kombiyi resetleyiniz. Resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmuyor veya arıza durumu sık sık tekrarlıyor ise; baca fanı, baca sensörü veya anakart  arızası  meydana gelmiş olabilir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırmalısınız.

PETEM Teknik Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Immergas Kombi Nasıl Resetlenir?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Ne zaman Yapılır?

Petek Arası Temizleme