İmmergas 01 Arıza ve Çözümü

İmmergas kombi 01 yanıp sönüyor, immergas kombi 01 arıza kodu anlamı, immergaz kombi 01 arızası nasıl giderilir. İmmergas kombi 01 arızası ve çözümü. Eolo star 01 hatası, Nike star 01 hatası, Eolo mini 01 hatası, Victrix 01 hatası

İmmergas kombi 01  arızası durumunda cihaz ateşleme yapamıyor demektir. Ateşleme yapmadığı için de kombi bloke durumdadır yani çalışmaz. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman öncelikle kombiye gaz gelip gelmediğini ve konut içinde gaz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Gaz vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz, kapalıysa açınız. Ardından resetleme işlemi uygulayın. Bu kontrol ve işlemlerden sonra arıza devam etmekte ise kullanıcı olarak yapabileceğiniz başka birşey bulunmamaktadır. Kombi gaz valfinde, anakartta ya da elektrotlarda (iyonizasyon ve ateşleme) sorun olabilir. Arıza tesbit ve onarımı için mutlaka servis çağırınız.

PETEM Teknik Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.