Gürsu Baymak Lambert Servis

lambert lx 24 kombi
Gürsu Baymak Lambert Servisi

Gürsu Baymak Lambert Servis hizmetleri. Baymak Lambert ve Lambert Attivo kombilerde uygun fiyat, yedek parça ve işçilik garantili tamir bakım hizmeti vermekteyiz.

PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Petem olarak Bursa Gürsu İlçesinde, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikamız ile Baymak özel kombi servis hizmeti vermekteyiz.

Servisimizden kombi arızası ilgili  whatsApp hattımızdan ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Servis çağırmadan önce sizin yapabileceğiniz, kontrol edebileceğiniz bir durum var ise teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

lambert attivo kombi
Gürsu Lambert Attivo Servisi

Kombi servis ihtiyacı durumunda, arızanın durumuna göre maliyeti konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp hattımızdan, yaşadığınız sorunu varsa kombi arıza kodunu  yazarak bildiriniz, Sorunuz en kısa süre içerisinde cevaplanacak, kullanıcı olarak yapabilecekleriniz hakkında bilgi verilecektir. Servis ihtiyacı var ise arıza ve ücret konusunda bilgi verilecektir.

PETEM Kombi Servisi
0542 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Baymak Lambert LX Arıza Kodları ve Çözümleri

Etiketler: bursa kombi servis, bursa lambert servis, lambert servisi bursa, lambert tamiri,  yıldırım baymak lambert servis, osmangazi lambert servis, erikli lambert  servis, bursa lambert arıza servis,  lambert bursa

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara