ECA HGW 11 Hermetik Şofben Arıza ve Çözümleri

eca şofbenAşağıdaki bilgiler ECA HGW-11 Hermetik Şofbenler içindir. Diğer şofben modelleri için tıklayınız.

Bursa’da Eca şofben tamir, bakım servis hizmetleri vermekteyiz. Servis çağırmak için arayabilir veya whatsapp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve  teknik destek alabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

ECA HGW-11 Hermetik Şofben çalışmıyor, suyu ısıtmıyor, arızalandı ise servis çağırmadan önce aşağıdaki kontrollerinizi yapınız. Kontroller sonrası şofbeni şalterinden kapatıp açınız.

  • Dairenizde elektrik olduğundan ve şofben şalterinin açık olduğundan ( fişinin takılı olduğundan ) emin olunuz.
  • Dairenizde gaz olduğundan emin olunuz. Kontrol için ocağınızı yakarak kontrol ediniz.
  • Şofben gaz giriş vanasının açık olduğundan emin olunuz.
  • Bacasının yerinden çıkmadığından ve boru ağzını tıkayan poşet, kuş, yaprak vs. olmadığından emin olunuz.

Tüm şehirlerde servis hizmetimiz vardır. Bizi arayabilir whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

ECA Şofben Ekranında  Yazı yok : Dairenizde elektrik olduğundan emin olunuz. Şofbenin şalterinin açık olduğundan veya fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Dairenizde elektrik var ve fişi takılı ise ana kart arızası olabilir servis çağırınız.

ECA Şofben suyu açınca devreye girmiyor : Elektrik voltajında sıkıntı olabilir voltaj regülatörü kullanılmalı. Su akış şalteri arızalı olabilir ve değişmesi gerekebilir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

ECA Şofben F1 Arızası veriyor : Aşırı ısınma olabilir. Şofbeni resetleyiniz, resetleme sonrasında düzelmez ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

ECA Şofben F4 Arızası veriyor : Dairenizde gaz olduğundan ve şofben gaz vanasının açık olduğundan emin olunuz. Şofbeni bir kaç kez resetleyiniz.  Resetleme sonrasında düzelme olmaz ise gaz valfi yada ateşleme sisteminde arıza olabilir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

ECA Şofben F5 Arızası veriyor : Baca sistemi arızası. Şofbenin bacasının yerinden çıkmadığından emin olunuz. Şofben baca borusunun çıkış ağzını poşet, kuş vb. kapatmadığından emin olunuz.  servis çağırınız.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın