ECA Confeo Premix Kombi Reset Atma

Eca Confeo Premix kombi resetleme işlemi nasıl yapılır hakkındaki yazımızı siz Eca Confeo Premix kombi kullanıcıları için hazırladık.

Eca kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Eca kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

eca confeo premix kombi reset

ECA Confeo Premix kombi resetleme için kombi ekranının sağında yer alan nolu “R” işaretli düğmeye basmanız gerekmektedir. Düğmeye bir kez bastığınızda kombi resetlenmiş olur. Kombide düzelme olmaz  ise resetleme işlemini bir kaç kez tekrarlayın, yine de düzelme olmaz ise aşağıdaki kontrolleri yaptıktan sonra servisi aramalısınız.

Eca Confeo Premix Kombi Arıza Kodları

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar 

Kombinize ve ocağınıza  doğalgaz geliyor mu ?

Kombinize  bağlı  gaz vanasını ve daire dağalgaz sayacının üzerindeki gaz vanasını mutlaka kontrol edin gaz vanaları boruya paralel şekilde açık olmalıdır. Vanalar açık ise ocağınızı yakarak dairede gaz olup olmadığını kontrol ediniz. Gaz yok ise sebebini gaz dağıtım firmasından öğrenebilirsiniz.

Su basıncı normal mi ?

Kombinizin basıncı 1 bar altındaysa, basınç 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. Kombilerde doldurma vanası alt kısımdadır. Su doldurma vanasını sola veya sağa çevrilerek su seviyesi arttırılabilir. Su ibresinin 1 ile 2 arasında olmasına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara