Demirdöküm Şofben Resetleme

Demirdöküm şofbenDemirdöküm şofben resetleme nasıl yapılır. Şofben çalışmıyor. Şofben suyu ısıtmıyor, arızalandı. Demirdöküm Şofben ekranında arıza kodu veriyor  ise servis çağırmadan önce şofbeni resetlemeniz gerekir.

Demirdöküm şofben resetleme için on/off düğmesini off konumuna getirip birkaç saniye bekledikten sonra tekrar on konumuna getirdiğinizde şofben resetlenmiş olur.

Demirdöküm şofbeninizi resetleme öncesinde dairenizde gaz olduğundan ve şofbenin gaz giriş vanasının açık olduğundan emin olunuz.

Demirdöküm Şofbeni en fazla 3 kez resetlemenize rağmen arıza durumu düzelmiyor ise servis yardımı almanızı öneririz.

Bursa’da Demirdöküm şofben arızalarının tamiri için Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM’i tercih edebilirsiniz. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Demirdöküm Şofben Arıza ve Çözümleri

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara