Demirdöküm Nitron F5 Arızası ve Çözümü

Nitron F5 Hata Kodu ve Çözümü
Nitron F5 Arızası

Demirdöküm Nitron F5 arızası nedir. Demirdöküm Nitron F05 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm Nitron kombi F5 arızası veriyor, servis çağırmadan önce ne yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Demirdöküm Nitron F5 Arızası : Hava Prosestat Sorunu

Demirdöküm Nitron kombiniz F5 Hata kodu veriyor ise eğer, bu uyarı kodu kısaca Baca Atık Gaz Sisteminde sorun olduğu anlamına gelir.

Nitron kombi hava akışında problem olduğunu belirten hata kodudur. Nitron model kombiler hermetik olduğu için atık gaz ve temiz hava alışverişini fan ve dışarı uzanan hava akım borusu ile sağlar. Kullanıcı olarak kombi hava akış borusunun ağzını herhangi bir şeyin tıkamadığından ve borunun kombi bağlantısının yerinden çıkmadığından emin olunuz. Kontrol sonrası kombiyi resetleyiniz, resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmuyor ise; Fan, prosestat veya elektronik kartta arıza olabilir. Nitron F5 arızalarında genellikle kart arızası tespit etmekteyiz. Nadiren de olsa fan yada prosestat arızası ile de karşılaşmaktayız. Bu parçaların hangisinde sorun olduğunu bulmak ve arızanın çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa  PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.