Demirdöküm Nitromix F20 Arızası ve Çözümü

Nitromix Kombi F20 Hatası ve Çözümü

Demirdöküm nitomix yoğuşmalı kombi F20 arızası nedir, nitromix kombi ekranında F20 yazıyor ne anlama geliyor. Demirdöküm nitromix kombi F20 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm nitromix yoğuşmalı kombi F20 hatası veriyor  ve kombi çalışmıyor ne yapmalı diye soruyorsanız, cevapları sizler için hazırladık.

Demirdöküm Nitromix Kombi F20 Arızasında Kullanıcının Yapabilecekleri ;

Demirdöküm nitromix kombi ekranında F20 hata kodu veriyor ise eğer nedenine Aşırı Isınma Hatası diyebiliriz. Demirdöküm Nitromix Kombide bulunan sensörlerin aşırı ısınmadan dolayı beliren hata kodudur. Bu durumda önce kombi kış ( petek ) konumunda ise petek vanalarını kontrol edin. Vanaların kapalı olmadığından, açık olduğundan emin olun. En az 2 peteğin vanaları mutlaka açık olsun. Buna rağmen sorun devam ederse eğer resetleme işlemi uygulayın. Maksimum 3 resetleme sonrasında da sorun devam ediyor ise, pompa sıkışmış olabilir, ana eşanjör kireçlenmiş veya tıkanmış olabilir, üç yollu vana arızalı olabilir, kalorifer filtresinde tıkanma olabilir veya kalorifer tesisatı tıkalı olabilir. Sorunun net tespiti ve arızanın çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Tüm şehirlerde kombi servis hizmeti vermekteyiz. Bizi arayabilir, whatsApp hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.