Demirdöküm Nepto Kart Tamiri

Demirdöküm Nepto kombi ana kartı Fiyatları, Demirdöküm nepto kombi kartı, anakartı değiştirmek  tamir etmek, nepto elektronik kart fiyatları, nepto kart tamir fiyatları

Demirdöküm Nepto Kart

Demirdöküm Nepto kombilerin beyni konumundaki elektronik kartlar çeşitli sebeplerden bozulabilirler. Bu durumda kart tamiri yada  kartın komple değişimi gerekir. Yeni Kart taktırmak, tamiri ile kıyaslandığında 2-4 kat maliyetlidir. Kombinin toplam ömrü de dikkate alındığında, yeni bir kart taktırmak akıllıca olmayabilir. Fabrika ayarlarına uygun tamir ettiğimiz kombi kartı, en az yenisi kadar verimli şekilde çalışır.

Not : Piyasada sıfır diye satılan kartların pek çoğu tamir edilmiş ikinci el kartlardır. Yeni kart almayı planlıyorsanız, dikkatli olun!

Eğer kartın ana işlemcisi hasar görmemiş ise kombi kartını tamir edebiliriz. Tamir ettiğimiz kartlar 1 yıl garantilidir.

Demirdöküm Nepto kombi anakart tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Kart arızalarının büyük bir kısmı voltaj dengesizliklerinden meydana gelir. Kartınızı tamir ettirseniz veya yenisini taktırsanız dahi arıza tekrarlayabilir. Voltaj dengesizlikleri sebebiyle bozulan kartlar servis garantisi dışındadır. Kombi voltaj regülatörü takmanızı öneririz.

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara