Demirdöküm Kombi F14 Arızası ve Çözümü

demirdöküm kombi f14 arızasıDemirdöküm Kombi  F14 arızası nedir, Demirdöküm F14 arızası nasıl giderilir.  Demirdöküm kombi F14 Arızasında Kullanıcının yapabilecekleri nelerdir. Demirdöküm model kombilerde ekranda f14 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  aşırı ısınma veya ateşleme hatası diyebiliriz.

Bursa’da Demirdöküm  kombi arızalarının tamirinde hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz sorunun nedenini tespit ederek bir an önce çözüme kavuşturacaklardır.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

DEMİRDÖKÜM KOMBİ F14 HATA KODU NEDİR

Demirdöküm İsofast, Milenyum Plus, Themafast, Vinto F14 Arıza Kodu :  Kalorifer Çıkış Sıcaklığı Maksimum Limit Üzerinde.

Kalorifer çıkış sıcaklığının 95°C nin üstüne çıktığını belirten arıza kodudur. Bu arıza durumunda öncelikle kombinin altındaki kalorifer vanalarını kontrol etmelisiniz ve vanaların açık olduğundan emin olmalısınız. Daire içinde en az 2 peteğin vanaları açık olsun ve kaloriferler kullanılır durumda olsun. Buna rağmen sorun yaşanıyor ise birkaç resetleme işlemi uygulayabilirsiniz.  Resetleme İşlemini Öğrenmek İçin Tıklayabilirsiniz. Resetleme sonrasında da sorunda düzelme olmadı ise bu durumda mutlaka uzman yardımı almalısınız. Sirkülasyon pompası arızası, 3 yollu vana arızası, eşanjörde aşırı kireçlenme, ısı sensörü arızaları gibi birçok sebeple bu sorun yaşanıyor olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan servis talebinde bulunabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Nitron Plus, Demirdöküm Nitron Condens  F14 Arıza Kodu : Ateşleme Bloke

Kombi de ateşleme sinyali önceden tanımlanan zaman aralığının 5 saniye kadar dışında olursa bu sorun yaşanır. Dairede gaz kesintisi olmadığından emin olun. Böyle bir durum söz konusu değilse “reset” butonuna basarak cihazı resetleyin. Resetleme İşlemini Öğrenmek İçin Tıklayabilirsiniz. Birkaç resetleme işlemine karşın sorun düzelmezse; gaz valfi, elektrotlar veya anakart arızalı olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan servis talebinde bulunabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.