Demirdöküm F15 Arızası ve Çözümü

Demirdöküm Kombi  F15 arızası nedir, Demirdöküm F15 arızası nasıl giderilir.  Demirdöküm kombi F15 Arızasında Kullanıcının yapabilecekleri nelerdir. Demirdöküm model kombilerde ekranda f15 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  3 yollu vana arızası diyebiliriz.

demirdöküm kombi arıza

Demirdöküm kombi F15 arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘ i tercih edebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast, Milenyum Plus, Themafast, Vinto modeller  F15 Arıza Kodu : 3 yollu vana motoru Arızası

Bu arıza kodu  step motor sorunu yaşanıyor anlamına gelmektedir. Step motor adı verilen bu parça üç yollu vana grubuna ait olduğu için, kombi bu arıza kodunu verdiğinde sıcak su kullanımında petekleriniz de ısınabilir. Büyük ihtimal ile step motor değişecektir sorun ana karttada olabilmektedir. Servis çağırınız.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.