Demirdöküm Atron F7 Arızası ve Çözümü

Atron Kombi

Demirdöküm Atro F7 arızası nedir. Demirdöküm Atron F07 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm Atron kombi F7 arızası veriyor ne yapmalı diye soruyorsanız, PETEM olarak cevapları sizler için hazırladık.

Demirdöküm Atron F7 Arızası : Gaz valfi geri besleme sorunu

Demirdöküm Atron kombiniz F7 Hata kodu veriyor ise eğer, bu uyarı kodu kısaca kombi gaz valfinde arıza olduğu anlamına gelir.

Demirdöküm Atron Kombi Gaz valfi geri besleme sorunu yaşandığında kombi ateşleme yaparken gaz gelmediği için arızaya geçer. Bu arıza durumunda kullanıcı olarak cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da sorun düzelmez ise kullanıcı olarak yapabileceğiniz başka bir şey bulunmamaktadır. Sorunun çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

                              

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.