Demirdöküm Adonis Kombi F13 Arızası ve Çözümü

Demirdöküm adonis kombi f13 arızası nedir, adonis kombi ekranında f13 yazıyor ne anlama geliyor. Demirdöküm adonis kombi f13 arızası nasıl çözülür. Demirdöküm adonis kombi F13 hatası veriyor  ne yapmalı diye soruyorsanız, cevapları sizler için hazırladık

Demirdöküm Adonis F13 Arıza ve Çözümü

Demirdöküm adonis kombi ekranında F13 hata kodu veriyor ise eğer Tesisat devresi sensörlerinde sıcaklık farkı var demektir. Tesisat dönüş suyu ısısı, gidiş suyu ısısından fazla ise bu problem yaşanır. Bu durumda sensörler arasında sıcaklık farkı yaşanır ve ekranda bu hata kodu yer alır. Bu gibi durumlarda sensörlerde problem olabilir. Sorunun teşhisi ve arızanın çözümü için servis çağırmanızı öneririz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.