Bosh Condense 2000 Kombi Kullanım Kılavuzu

Yaz / Kış Modu

Ekranın altında solda bulunan ve yanında radyatör (petek) sembolü olan döner düğme nokta işaretine getirildiğinde  kalorifer petekleri kapalı yani yaz modu na alınmış olur. Düğmeyi yukarıya doğru çevirdiğimizde ekranda rakamların değiştiğini göreceksiniz. Ekranda görmüş olduğunuz rakamlar o an ayarlamış olduğunuz Kalorifer petekleri sıcaklık ayarıdır. Peteklerin kaç dereceye kadar ısınması isteniyorsa ayarlayıp bırakmanız yeterlidir. Kombi kış modu na geçmiş olur.

Kullanım sıcak suyu derecesini ayarlamak için

Ekranın sağ alt tarafında bulunan ve yanında musluk işareti olan düğmeyi çevirmeye başladıktan sonra ekranı takıp etmeniz gerekmektedir. Ayarlanan kullanım suyu sıcaklığı ekranda gösterilir. Sıcak suyu istenilen sıcaklığa ayarladıktan sonra bırakmanız yeterlidir.

Arıza Durumu

Ekranda bir harf ve bir rakam görünür. Bu bir arıza kodudur. Ekranın sol tarafında bulunan cihazı açma/kapama düğmesi ile altında bulunan üzerinde anahtar işareti olan düğmeye aynı anda basarak kombiyi resetlemek mümkündür.

Bosch Condense 2000 Kombi ekranında beliren arıza kodlarının anlamalarını ve yapabileceklerinizi öğrenmek için tıklayınız.

Tuş Kilidi

sıra tuş kilidi bazen kullanıcıları zor durumlarla karşı karşıya getirebilmektedir. Ekranın sağ tarafında bulunan + ve – düğmelerinin aynı anda basılması ile tuşların hepsi kilitlenir ve aynı şekilde tekrar basılırsa tuş kilidi açılır. Tuş kilidi aktif hale getirildiğinde ekranda Loc ibaresi görünür.

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara