Beretta Kombi Resetleme

Beretta kombilerde meydana gelen arıza durumlarında öncelikle, Beretta kombiyi resetlemek gerekir. Kombi resetleme işlemi için kombinin arızada olması gerekir. Beretta kombilerin modeline göre resetleme uygulamaları farklıdır. 

Kombide R harfinde olan düğme, reset yazan düğme, çevirmeli olup R konumuna getirilen düğme, alev işareti üzerine çarpı işareti olan düğme varsa eğer resetleme işlemi bu düğmeler yardımıyla yapılır. İşlem gayet basittir. Kullanıcı olarak servis yardımı almaksızın işlemi kolayca yapabilirsiniz. İşlemi yaparken birkaç saniye kadar reset düğmesine basmanız veya çevirdiğiniz konumda tutmanız yeterlidir. Kombi bu durumda kendi kendine kapanarak açılacaktır. Bu durumda resetleme uygulamasının yapıldığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Beretta kombilerin bazı modellerinde  reset düğmesi bulunmamaktadır. Reset düğmesi ya da tuşu olmayan kombilerde cihaz kapatıp yeniden açılarak resetlenmelidir. Bu da bir nevi reset uygulaması olarak bilinmektedir.

Resetleme işlemi arızada olan kombiye en fazla 3 Kez Yapılır. 3 resetleme işlemi sonrasında arıza durumunda düzelme olmazsa eğer, servis yardımı alınmalıdır.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.