slot siteleri bahis siteleri hacklink

Beko Kombi E04 Arıza ve Çözümü

Beko kombilerde ekranda beliren E04 arıza kodunun modellere göre farklı anlamları vardır.

beko kombiler

Bursa’da Beko kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Beko kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz, uzman teknisyenlerimiz ile sorunun nedenini bir an önce tespit ederek çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Beko BK 20 HR LCD Kombide ekranda beliren E04 arıza kodu alev kaybı anlamına gelmektedir. Kombi alev kaybı nedeniyle emniyet hatası vermektedir. Kombinizi resetleyiniz, Arıza durumunda düzelme olmazsa arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

Beko BK 20 HP LCD – Beko BK 20 HPT LCD – Beko BK 26 HP LCD model Beko kombilerde ise e04 arıza kodu hava prosestat sorunu olduğu anlamına gelir. Kombi baca sisteminin sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol eden fan prosestatında veya baca fanında sorun olduğunu belirten arıza kodlarıdır. Bacanın yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz.  Baca borusu yerinde takılı ise kombiyi resetleyiniz. Arıza düzelmez yahut sık sık tekrarlarsa, arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

Bir cevap yazın

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16