Baymak Kombi E01 Arızası ve Çözümü

Baymak kombi e01 arızası nedir. Baymak kombi e01 hatası nasıl giderilir. Baymak kombi e01 arızasında ne yapmalıyım.

Baymak Kombi E01 arızası nasıl giderilir. Luna Avant, Baxi Eco3, Baxi Eco4, Brötje, Lambert, Duo Tec, Falke, Falke Condense model kombilerde ekranda E01 Hata kodu var ise, arızanın meydana gelme nedenine  kısaca ateşleme sorunu diyebiliriz.

Baymak Kombi E01 Arızasında Kullanıcının Yapabilecekleri;
 • Herşeyden önce dairenizde doğalgaz olduğundan emin olmalısınız. Dairenizdeki doğalgazlı ocağınızı açarak gaz gelip gelmediğini kontrol edin.
 • Ocağınıza gaz gelmiyor ise daire girişinde doğalgaz sayacının üzerinde bulunan gaz vanasını kontrol edin.
 • Daire girişindeki gaz vanası kapalı ise açın. Gaz vanası açık, buna rağmen ocak yanmıyor ve kombideki sorun devam ediyorsa bölgede çalışma sebebi ile gaz kesilmiş olabilir, bina girişindeki deprem sensörü ve doğalgaz regülatörü arızalanmış olabilir. Bu konudaki bilgileri doğalgaz dağıtım firmasından alabilirsiniz.
 • Ocağınız yanıyorsa kombi yanındaki gaz vanasına bakın. Vananın açık olduğundan emin olun, kapalı ise mutlaka açın,
 • Kombi gaz girişindeki doğal gaz vanası açık, ocağa gaz geliyor yani ocak yanıyor ise kombinizi bir kaç kez resetleyebilirsiniz.  Sorun hala düzelmiyor ise eğer işlemi birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz.
 • Sorun hala devam ediyor ise yapabileceğiniz başka bir şey kalmadığı için servis çağırınız.  Kombinin gaz valfinde, iyonizasyon bujilerinde, elektrotlarda veya elektronik kartta sorun olabilir. Arızanın net teşhis ve çözümü için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.
 • PETEM Kombi Servisi Ara
  0542 360 66 16
  0850 562 66 16

  Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

  Güvenilir, Tecrübeli Servis
  Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

  Garantili Servis
  Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

  Randevulu Servis
  İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

  Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
  Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara