slot siteleri bahis siteleri hacklink

Baymak eco A01 Arızası ve Çözümü

Baymak Eco Kombi
Baymak Eco Kombi A01 Arıza ve Çözümü

Baymak eco kombi A01 arızası nedir, kullanıcı olarak yapabilecekleriniz hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.  baymak eco kombi ekranında a01 yazıyor ne anlama geliyor. Baymak eco kombi A01 arızası nasıl çözülür. Baymak eco kombi a01 hatası veriyor  ve kombi çalışmıyor ne yapmalı diye soruyorsanız, cevapları sizler için hazırladık.

Baymak Eco kombi arızalarının tamiri için hızlı, hesaplı ve güvenilir servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Baymak Eco kombi arızasının tamiri için hemen arayabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi 
0542 360 66 16
Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis

Baymak eco kombi A01 arızası nasıl çözülür

Baymak eco kombi ekranında A01 hata kodu veriyor ise arızanın nedenine kısaca Ateşleme Hatası diyebiliriz. Sıklıkla rastlanan arıza durumlarından biridir. Kullanıcı olarak önce dairenizde gaz olduğundan emin olmak için ocağınızı yakınız. Dairenizde gaz var ise kombi gaz giriş vanasının kapalı olmadığından emin olmak için kontrol ediniz. Dairenizde gaz olduğundan ve kombi gaz giriş vanasının açık olduğundan emin olduktan sonra, kombiyi birkaç kez resetleyin. Resetleme işleminden sonra da sorun düzelmiyorsa; Kombi gaz armatürü, kombi anakartı veye iyonizasyon ateşleme elektrotunda sorun olabilmektedir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Baymak Eco Kombi Resetleme

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16