Baymak Baxi Eco3 Kombi Resetleme

Baymak baxi eco3 kombilerde  arıza durumlarında, ilk olarak kombiyi resetlemeniz gerekir.

Baymak eco 3 kombiyi resetlemek için ekranın hemen altında bulunan konum değiştirme anahtarını R konumuna getirerek 1-2 saniye bekleyiniz ve anahtarı tekrar yaz veya kış konumuna getiriniz. Kombi resetlenmiş olur.

Resetleme işlemi videosunu izlemek için tıklayınız.

Resetleme işlemi sonrasında arıza durumu devam ediyorsa, arıza kodlarının anlamlarını ve varsa yapabilecekleriniz hakkındaki bilgileri öğrenmek için tıklayınız.

PETEM olarak, yaygın servis ağımız ve uzman teknisyenlerimiz ile kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Uygun fiyatlı, güvenilir ve garantili servis için bizi arayabilir. WhatsApp hattımızdan teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Servis
0542 360 66 16
0850 562 66 16

 

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonHemen Ara