slot siteleri bahis siteleri hacklink

Baykan Kombi E02 Arızası ve Çözümü

baykan kombi e02 hatasıBaykan kombi E02 arızası nedir? Baykan kombi E02 hatası nedir? Baykan kombi E02 nasıl düzeltilir? Baykan kombi e02 arıza kodunun anlamı, baykan kombi e02 hatası veriyor.

Aşağıdaki kontrolleri yapınız. Kontroller sonrasında arıza durumunda düzelme olmazsa uzman servisin problemi yerinde görmesi gerekir. Hızlı ve hesaplı servis hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Bursa’da Baykan kombi arızalarının tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM. Arayın uzman teknisyenlerimiz ile kombi arızasını bir an önce çözüme kavuşturalım.

PETEM Kombi Servisi
0545 360 66 16
0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Baykan Kombi  ekranında E02 hata kodu

Baykan Kombi  ekranında E02 hata kodu veriyor ise, nedenine kısaca hava akış sorunu diyebiliriz.
Baykan hermetik model kombilerde atık gaz sisteminde mevcut olan hava prosestatı, fan veya ana kart ile alakalı bir sorun olabileceğini belirtir. Kombinizi resetlemeden önce hava akış borusunun ( bacasının ) yerinden çıkmadığına emin olunuz, çıkış ağzını poşet vs. yabancı maddenin tıkamadığından emin olunuz ve kombiyi resetleyiniz. Resetleme işlemi sonrasında düzelme olmaz veya arıza durumu sık sık tekrarlar ise  servis çağırmalısınız.

Baykan bacalı model kombilerde ise; baca tıkalı olabilir, baca çekmiyor olabilir ya da baca sensöründe sorun olabilir. Arızanın sebebinin tespit edilerek çözümlenmesi için servis çağırınız.

Kombi servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi PETEM olarak kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile uygun fiyatlı servis hizmetleri için bizi arayabilir veya whatsApp hattımızdan danışabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenilir, Tecrübeli Servis
Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Garantili Servis
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Randevulu Servis
İstediğiniz gün ve saatte servis vererek kombinizin bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Her zaman Ulaşılabilir ve  Danışılabilir Servis
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya öğrenmek istediğiniz bilgilerle ilgili sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Arayabilir veya WhatsApp hattımızdan danışabilirsiniz.

Sohbet Başlat
WhatsApp Üzerinden Servis Çağır
PETEM Servis WhatsApp
💬Bursa'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hızlı, Hesaplı ve Garantili servis hizmetleri için bizi arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
Call Now ButtonTıkla Ara 0545 360 66 16